Specjalista ds. umów, praca w terenie

Odświeżone: Wtorek, 14 Maj, 2024  09:19

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:5200 zł
  • Płaca brutto max.:7000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: ELITELAS

Opis oferty pracy

Firma zajmująca się usługami leśnymi i ogrodowymi poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Koordynator ds. umów, praca w terenie.

Zakres obowiązków:
- sporządzanie i weryfikacja umów,
- skrupulatne prowadzenie dokumentacji związanej z realizacja umów,
- bieżący kontakt z urzędami,
- współpraca z podwykonawcami,
- monitorowanie postępu prac,
- obsługa urządzeń biurowych.

Zapewniamy:
- samochód służbowy,
- laptop służbowy,
- umowę o pracę plus atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od umiejętności),
- stabilne zatrudnienie,
- możliwości rozwoju, szkolenia,
- zdobycie doświadczenia zawodowego.

Wymagania:
- samodzielność w pracy,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość obowiązujących przepisów prawa z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
- bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność szybkiego uczenia się
- dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne,
- systematyczność, dyspozycyjność, terminowość i dokładność
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca na terenie województw małopolskie, śląskie, podkarpackie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie, dolnośląskie. Siedziba firmy okolice Baranowa Sandomierskiego.

Po więcej informacji zapraszam do kontaktu: 607 - pokaż numer telefonu - lub 15 812 15 21 do godziny 15.00
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Baranów Sandomierski w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Biuro / Administracja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
ELITELAS
Konto firmowe
Na Lento.pl od 25 sty 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków